משלוח חינם מ- 299₪ | 3+1 על הכל

קצת עליי

בפעם הראשונה שהרגשתי אי-נוחות במיטה שלי, האשמתי את הכלב שלי, צ׳ייסר. אז המשכתי לנשום עמוק והנחתי לגוף שלי לחזור לישון. עם הבוקר, גיליתי שזה לא היה צ׳ייסר שהפריע לי בשנתי אלא תופעה מוזרה, שגרמה לי להתעורר עם עיטוש, צינון ונשימה חסומה.

זה היה הרגע שבו פגשתי לראשונה את קרדית האבק - יצור קטן ומזיק.

קרדית האבק הפכה לגורם המס' 1 ששיגע את החיים שלי. הוא מזערי, אך עם כוח רב לפגום. אלרגיה לקרדית אבק, משהו שנשמע כל כך קטן ולא משמעותי, נהפך לקרב גדול שהתנהל בכל הבית שלי

אז התחלתי לחקור, לגלות ולהתנסות. ניסיתי כל מיני טיפולים, מתרופות ועד לשיטות טבעיות, ביקשתי עזרה מרופאים ומומחים, וחיפשתי פתרונות בכל מקום שאפשר היה למצוא. אבל הקרב נמשך.

אז חלפו השנים ולאחר מאמצים רבים, גיליתי שהמלחמה שלי לא הייתה בלתי מנוצחת. הצלחתי למצוא שילוב של מוצרים טבעיים שהפכו את החדר נקי מקרדית. ואז התחלתי לשים לב - לא רק שנשימתי הפכה חופשית והאף לא מנוזל יותר, אלא גם השינה שלי השתפרה, האנרגיה שלי הוקפצה והחיים שלי הפכו לפשוטים יותר.

הבנתי שהאחריות לטיפוח מרחב מרגיע ובריא היא בידיים שלי. ואני רוצה לעזור לך לעשות את אותו הדבר. אני רוצה לעזור לך ליצור חלל שמשחרר אותך מאי-נוחות האלרגיה ומשחרר אותך לחיים שאתה רוצה לחיות.

 

שלום, אני טל.

לפני 13 שנים גיליתי שאני אלרגי לקרדית אבק הבית.

מיד התחילו לעלות אצלי שאלות:
- מה זה היצור הזה? ואיך מחסלים אותו?
- למה יצור כל כך קטן פוגע באיכות החיים של כל כך הרבה אנשים בעולם?
- האם יש טיפול אמיתי לאלרגיה הזאת?
- מי חוקר את זה?

התחלתי לחקור את הנושא, הבנתי גם שיש עוד המון אנשים כמוני. פניתי לעשרות רופאים, לא קיבלתי תשובות מספקות, ולכן החלטתי לחקור יותר בעצמי.

רציתי לשים סוף למצב בו אני מסתובב עם נייר טישו בכל מקום, סובל מהאלרגיה ומתעטש ללא ההפסקה, התחלתי להעמיק את הידע שלי בנושא באמצעות ספרים, מאמרים, שוחחתי עם בעלי מקצוע, וניסיתי המון אפשרויות כדי להיפטר סוף סוף מהאלרגיה

כיום יש 2 אפשרויות הכי יעילות למלחמה בקרדית האבק:

  1. להתחסן מפני הקרדית – אימונותרפיה (תהליך של 4-5 שנים בו מקבלים חיסון כל שבוע של תמצית המכילה קרדית אבק, וכך לגרום למערכת החיסון להתרגל לקרדית) אחוזי הצלחה גבוהים אך לא עובד על לכולם.
  2. להמנע ממגע עם הקרדית – מפחית את הסיפטומים בצורה משמעותית.

הקמתי את נענע במטרה לסייע לאוכלוסייה הסובלת מאלרגיה לקרדית אבק הבית, מתוך הבנה שכיום אין אלטרנטיבה כנגד האלרגיה.
אני מבטיח לעשות הכל כדי לעזור לך לשפר את איכות החיים.
אז הצטרף ל-נענע, ושום קרדית לא תעצור אותנו מלנשום טוב ובריא יותר.

מומלץ על ידי המומחים בתחום
הזמנת - תרמת
הזמנה בטוחה ומוצפנת (גם בביט)
אלפי לקוחות מרוצים